Відгук Катерини Паерелі
Висловлюю величезну подяку своєму репетиторові англійської мови, Наталії Нікітіній за високий рівень викладання мови, індивідуальний підхід і теплоту в спілкуванні.
Крім професіоналізму Наталі як викладача та фахівця у своїй сфері, хочеться відзначити її індивідуальний підхід та її вміння мотивувати. Залежно від конкретних цілей і завдань, коригується програма навчання. Сам процес навчання проходить у дружній і позитивній обстановці. Завдяки отриманим знанням, мені в стислі терміни вдалося значно підвищити рівень Англійської мови, що в свою чергу сприятливо позначилося на кар'єрі.
Паерелі Катерина
Директор з розвитку
ТОВ «Імпел Гріффін Груп»