Тетяна Костенко
Хотіла б поділитися своїми враженнями від вивчення англійської мови з чудовим викладачем - Наталею.
Відразу скажу, що англійська - однозначно не мій коник. Довгі роки вивчення мови в школі і в університеті дали мені зрозуміти: не виходить і не вийде ніколи! Про це я відразу ж попередила Наталю на першому занятті. Повинна сказати, що мій скептицизм не справив на неї ніякого враження.
Я вдячна Наталі, що за час наших занять я перестала боятися мови, суттєво поповнила свій словниковий запас і нарешті змогла брати участь в обговоренні професійних питань англійською. А перша ж поїздка за кордон показала, що час на навчання витрачено не даремно, і в екстремальних ситуаціях я цілком «розуміючий» і, що найголовніше, «розмовляючий» турист.
Також хочу відзначити легкість, доброзичливість, терпіння до недбайливих учнів і море позитиву, які присутні під час занять з Наталею.