Світлана Валєєва
Зловила себе на думці, що не пам'ятаю, скільки років наша сім'я знає Наталю: чотири роки, п'ять, а може бути більше? Ми настільки зблизилися, що перестали помічати час. Наташа стала займатися англійською з сином, коли за своїми знаннями він був самою звичайною середньостатистичною дитиною. Бажання додатково займатися з викладачем у нього не було. Всидіти і сконцентруватися на предметі йому було непросто. Однак з першого ж заняття Наталія змогла підібрати до нього свої особливі ключі і справа пішла. Перші результати стали помітні вже через кілька місяців занять, ну а зараз по знанню мови він перетворився на одного з кращих не тільки в класі, але і в школі. У жовтні наш син виграв загальношкільний конкурс і в складі делегації з 5 кращих англомовних учнів поїхав у Данію представляти нашу країну на європейському молодіжному форумі.
Думаю, що якби не унікальна і цікава методика Наталії, він не домігся б таких значних результатів. А ще нам подобається, що вона завжди знаходиться на одній хвилі з сином, що значно допомагає в навчальному процесі.
Я дуже вдячна Наталі за її педагогічний талант і сподіваюся на подальші успіхи нашого сина ...