Курси англійської мови в Києві

Корпоративна англійська

Курс англійської мови для вас і ваших колег в офісі - це відмінна можливість
отримати нові знання без необхідності куди-небудь їхати.
Англійська на роботі - це дуже зручно!

Корпоративна англійська - навчання прямо в офісі

Корпоративна англійська мова в Україні стає все більш поширеним явищем, що й не особливо дивує - це дійсно корисне доповнення, яке не тільки сприяє згуртованості колективу, але і покращує персональні навички знання англійської у кожного працівника. При цьому «два зайці» вбиваються дійсно ефективно - на заняттях відбувається саме той самий бажаний сучасними керівниками «тім білдінг», а на додачу кожен з колег по офісу покращує свої знання іноземної мови, що корисно в роботі сучасних компаній. Методика корпоративних програм вивчення англійської відмінно себе зарекомендувала в Європі і США, і тепер впевнено входить в реальність багатьох компаній України.

У чому перевага такого навчання?

  • У всіх учасників однакові цілі й завдання.
  • Єдина тематична спрямованість - ви вивчаєте те, що вам потрібно для вашої спільної справи у вашій роботі.
  • Ви економите свій час - викладач приходить до офісу в зручний для вас час, тривалість уроку теж залежить від вас. Ефективність навчання падає, коли вичерпано працездатний ресурс. Краще менше, та частіше.
  • Налагоджуються і зміцнюються міжособистісні відносини, розвивається командний дух. Англійська в офісі - це свого роду курс "тім білдінг", що включає вивчення мови (Team Building Course & English).

Графік: від 2х академічних годин.

Група: до 8 чоловік.

Вартість корпоративного навчання:

  • від 360 грн/урок
  • Тривалість навчального семестру — 4-5 місяців
Залишити заявку:

Інші програми: