Курси англійської мови в Києві

Відгуки

На цій сторінці розміщені відгуки студентів курсів Live English про нашу спільну роботу.
Приєднуйтесь і Ви до нашої команди!
 • Катерина Паерелі
  Катерина Паерелі

  Директор з розвитку ТОВ «Імпел Гріффін Груп»

  Висловлюю величезну подяку своєму репетиторові англійської мови, Наталії Нікітіній за високий рівень викладання мови, індивідуальний підхід і теплоту в спілкуванні.

  Крім професіоналізму Наталі як викладача та фахівця у своїй сфері, хочеться відзначити її індивідуальний підхід та її вміння мотивувати. Залежно від конкретних цілей і завдань, коригується програма навчання. Сам процес навчання проходить у дружній і позитивній обстановці. Завдяки отриманим знанням, мені в стислі терміни вдалося значно підвищити рівень Англійської мови, що в свою чергу сприятливо позначилося на кар'єрі.

  Паерелі Катерина
  Директор з розвитку
  ТОВ «Імпел Гріффін Груп»

 • Тетяна Костенко
  Тетяна Костенко

  HR-директор ТОВ «Імпел Гріффін Груп»

  Хотіла б поділитися своїми враженнями від вивчення англійської мови з чудовим викладачем - Наталею.

  Відразу скажу, що англійська - однозначно не мій коник. Довгі роки вивчення мови в школі і в університеті дали мені зрозуміти: не виходить і не вийде ніколи! Про це я відразу ж попередила Наталю на першому занятті. Повинна сказати, що мій скептицизм не справив на неї ніякого враження.

  Я вдячна Наталі, що за час наших занять я перестала боятися мови, суттєво поповнила свій словниковий запас і нарешті змогла брати участь в обговоренні професійних питань англійською. А перша ж поїздка за кордон показала, що час на навчання витрачено не даремно, і в екстремальних ситуаціях я цілком «розуміючий» і, що найголовніше, «розмовляючий» турист.

  Також хочу відзначити легкість, доброзичливість, терпіння до недбайливих учнів і море позитиву, які присутні під час занять з Наталею.

 • Олександр Александровський
  Олександр Александровський

  Приватний підприємець

  З вдячністю пишу цей відгук.

  Ніколи раніше не займався вивченням іноземних мов, але цей курс англійської дав можливість повірити у свої здібності.

  Цікавий підручник у поєднанні з аудіо супроводом при систематичному підході і виконанні домашніх завдань, дають відмінний результат. Хочеться відзначити професіоналізм викладачів (зокрема Нікітіна Наталія).

  Головне, що тут навчають тому як правильно вивчати мову. У майбутньому ці знання допоможуть у вивченні інших іноземних мов.

  Величезне спасибі!

 • Світлана Валєєва
  Світлана Валєєва


  Зловила себе на думці, що не пам'ятаю, скільки років наша сім'я знає Наталю: чотири роки, п'ять, а може бути більше? Ми настільки зблизилися, що перестали помічати час. Наташа стала займатися англійською з сином, коли за своїми знаннями він був самою звичайною середньостатистичною дитиною. Бажання додатково займатися з викладачем у нього не було. Всидіти і сконцентруватися на предметі йому було непросто. Однак з першого ж заняття Наталія змогла підібрати до нього свої особливі ключі і справа пішла. Перші результати стали помітні вже через кілька місяців занять, ну а зараз по знанню мови він перетворився на одного з кращих не тільки в класі, але і в школі. У жовтні наш син виграв загальношкільний конкурс і в складі делегації з 5 кращих англомовних учнів поїхав у Данію представляти нашу країну на європейському молодіжному форумі.

  Думаю, що якби не унікальна і цікава методика Наталії, він не домігся б таких значних результатів. А ще нам подобається, що вона завжди знаходиться на одній хвилі з сином, що значно допомагає в навчальному процесі.

  Я дуже вдячна Наталі за її педагогічний талант і сподіваюся на подальші успіхи нашого сина ...

 • Чикаловець Наталя
  Чикаловець Наталя

  Директор операційного департаменту ТОВ «Євро Лізинг»

  Будучи широко освіченою і ерудованою людиною, Наталія Нікітіна володіє всіма необхідними викладачеві англійської мови якостями: високою професійною майстерністю, умінням спілкуватися з учнями, прагненням до вдосконалення, особливим індивідуальним підходом, та і просто вона чуйна людина. Відмінна методика навчання, яка включає в себе граматику та аудіо матеріали, що дозволяє сприймати мову на слух.

  Спасибі Вам за терпимість, витриманість, плідні уроки, теплу атмосферу, завдяки яким я покращила свої знання мови.

  Я рекомендую Наталію Нікітіну як хорошого викладача всім тим, для кого англійська на даний момент - це непереборна перешкода.

 • Володимир Гнатюк
  Володимир Гнатюк

  Керівник відділу продажу ПАТ "Фармак"

  На перших уроках не розумів, чому Наталя не говорить українською або російською.

  Дратувало, що й мені не дозволяє. Хотів покинути курси. Згодом зрозумів, неможливо навчитися говорити шляхом перекладу слів та речень.

  Зараз я із задоволенням забуваю про існування рідної мови, намагаюся виразити думки, маючи власний словниковий запас. Навіть за кордоном вдається розмовляти.

  Це правда, що на уроках вчимо сучасну живу, а не книжну мову.

  Дякую.

логотипы компаний